Naujienos

2018.02.27

DĖMESIO!!! Ieškome naujo komandos nario !

Tau rūpi socialinės problemos? Nori prisidėti prie jų sprendimo? Nori išmėginti save dirbant NVO? Tuomet tai puiki proga Tau - tapk mūsų komandos neriu!

2018.02.26

Prasideda jau tradicija tapusi paramos akcija "Ištiesk gerumui ranką"

Nuoširdžiai kviečiame visus galinčius, prisidėti prie šios paramos akcijos, aukojant ar skleidžiant žinią, apie šią grumo akciją. Kartu mes galime padėti šeimoms, kurioms to labai reikia.

2018.02.16

Algojimas skelbia socialinę iniciatyvą -Lietuvos istorija - mano šeimos istorijoje

Algojimas sveikina Lietuvą sulaukus 100 - mečio. Lietuva užaugo, o kartu su ja augame ir mes ! Šia iškilminga proga skelbiame socialinę iniciatyvą -"Lietuvos istorija - mano šeimos istorijoje"

2018.02.09

Seime įvyko konferencija „Deinstitucionalizavimo patirtys ir iššūkiai“

Šiandien Seime vyko SADM kartu su Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetu organizuojama konferencija "Deinstitucionalizavimo patirtys ir iššūkiai". Konferencijoje buvo aptariama perėjimo nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų neįgaliesiems ir likusiems be tėvų globos vaikams eiga,...

2018.02.05

Ekspertė iš JAV primena, kad turime nepamiršti - žmonėms su negalia taip pat turi būti sudaryta galimybė rinktis

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kartu su JAV ambasada Lietuvoje ir asociacija „Lietuvos neįgaliųjų forumu“ organizuoja praktinį seminarą „Pokyčių siekiant Lietuvoje: nuo institucionalizacijos prie bendruomeninių paslaugų asmenims su negalia“. Seminaro dalyviai – nevyriausybinio sektoriaus ir globos įstaigų atstovai....

Užduokite klausimą
Prenumeruoti naujienlaiškį

Narystė tarptautinėse organizacijose

Mūsų projektai