Parodos "neGalios nePaliesti" atidarymas

2011.03.24

Kovo 18 d. Kauno prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ įvyko parodos „neGalios nePaliesti“ atidarymas, kurį pradėjo Kauno choreografijos mokyklos mergaičių šokių kolektyvas. Renginį vedė Aušra Stančikienė - labdaros ir paramos fondo „Algojimas“ vadovė ir šio projekto sumanytoja. Atidarymo metu dalyvavo ir projekto dalyviai bei pats Algimantas Aleksandravičius – fotomenininkas, sukūręs ir įprasminęs projekto idėją fotografijose.

Parodos atidarymo metu autorius pasakojo apie patirtus įspūdžius vykdant šį projektą, tai, kad jis dvasiškai subrendo šiame kūrybos procese. Neringa Čereškevičienė (nuotraukoje kartu su Patriku), Ingrida Kazlauskaitė (kartu su Erika), kurios fotografavosi su vaikučiais, taip pat pasakojo prisiminimais apie patirtas akimirkas ir bendravimą su vaikais bei besikeičiantį jų pačių požiūrį. Fotosesijų dalyviai Lukas ir Neringa kartu su mama dalinosi patirtais išgyvenimais, požiūrio į negalią keitimosi procesu visuomenėje po dalyvavimo projekte. Po pasakytų kalbų visi su susižavėjimu klausėsi Kauno antrosios muzikos mokyklos smuikininkės Gabijos atliekamo kūrinio. Renginio pabaigai buvo pristatytas projektas „Švelniukas“, kurio tikslas - vaikams suteikti džiaugsmą, švelnumą, draugystę, o kiekvienam dovanojančiam – žaismingai išreikšti savo linkėjimus artimajam.

Parodos „neGalios nePaliesti“ nuotraukas Kaune bus galima išvysti iki balandžio 10 d.. Fotografijų reprodukcijų atvirutes bus galima įsigyti prie fondo „Algojimas“ stalelio Kauno prekybos ir pramogų sostinėje „Akropolis“.

Susijusi informacija

neGalios nePaliesti

Užduokite klausimą
Prenumeruoti naujienlaiškį

Narystė tarptautinėse organizacijose

Mūsų projektai